BAVARIA Tours Polska - sprawdzony partner w Bawarii, Niemczech, Europie

Profil firmy

Działalność Biura Turystycznego i Językowego BAVARIA Tours Polska wiąże się ściśle z moim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie turystyki, które zacząłem zdobywać w 2002 roku. Wtedy też rozpocząłem swoją pracę jako pilot wycieczek współpracując z jednym z najstarszych i najbardziej renomowanych biur podróży w Polsce. Ogromna pasja, z jaką wiązało się dla mnie wykonywanie tego zawodu oraz zadowolenie klientów ze świadczonych przeze mnie usług sprawiły, że zapragnąłem poznawać organizację wycieczek „od podszewki”. Wkrótce zacząłem więc nie tylko pilotować wycieczki, ale i zajmować się kompleksową ich organizacją i obsługą. Wtedy też poznałem prawie całą Europę, a w szczególności Bawarię, w której od razu się zakochałem. „Miłość” ta sprawiła, że zacząłem specjalizować się w wycieczkach do tego najpiękniejszego regionu Niemiec, zaś w 2008 roku przeprowadziłem się do bodaj najpiękniej położonego alpejskiego miasta Bawarii – Garmisch-Partenkirchen, skąd teraz prowadzę swoją firmę.

Praca na miejscu sprawia, że dużo łatwiej jest mi teraz nawiązywać poważne kontakty z hotelami, restauracjami i innymi usługodawcami, o wiele lepiej można też poznawać tutejszą kulturę i obyczaje, by potem skuteczniej i ciekawiej przekazywać zdobytą wiedzę polskim turystom. Do tego większa przejrzystość niemieckich przepisów, ułatwienia w prowadzeniu firm oraz o wiele niższe koszty prowadzenia działalności turystycznej w porównaniu do Polski sprawiają, że mogę koncentrować się przede wszystkim na pracy i ciągłym polepszaniu jakości swoich usług. Do tego charakter mojej firmy, którą prowadzę sam z niewielką pomocą kilku zaufanych osób oraz w swoim domowym biurze powoduje, że odpadają wysokie koszty utrzymania pracowników i wynajmu lokalu, co przekłada się z kolei na atrakcyjne ceny oferowanych przeze mnie wycieczek i świadczeń. Dzięki temu przez lata działalności zyskałem sobie już bardzo liczne grono zadowolonych klientów, które stale powiększa się, głównie dzięki rekomendacjom moich stałych klientów.

Mam nadzieję, że i z Państwem uda mi się nawiązać udaną współpracę. Do grona moich zadowolonych klientów należą przede wszystkim:

  • szefowie firm, którzy chcą zorganizować dla swoich pracowników wyjazdy turystyczne, szkoleniowe czy integracyjne
  • księża, którzy zainteresowani są organizacją pielgrzymek do miejsc świętych dla swoich parafian
  • dyrektorzy szkół chcący wyjechać ze współpracownikami na weekend majowy czy wspólne wakacje
  • osoby prywatne, które chciałyby wybrać się z gronem znajomych na narty w Alpy
  • biura podróży, które organizując wyjazdy dla swoich klientów poszukują kompetentnych kontrahentówBAVARIA Tours Polska – sprawdzony partner w Bawarii, Niemczech, Europie


OKTOBERFEST 2024Oferta na 2024 - już dostępna!

SEZON 2024Oferta na 2024 - już dostępna!

Znajdź Nas na Facebook'u


Powrót do strony głównej | Kontakt
BAVARIA Tours Polska wszystkie prawa zastrzeżone